-A A +A

НОТАРИАТТЫҚ ІС-ӘРЕКЕТТЕР ЖАСАУҒА ҚҰҚЫЛЫ ЛАУЗЫМДЫ ТҰЛҒАЛАРДЫҢ ТІЗІМІ

Ақтөбе облысы аумағында нотариалдық әрекеттер жүргізуге құқық берілген

ауылдық (селолық) округтердің лауазымды тұлғаларының тізімі

           

 

     Аудан  және  ауылдық  

          округтің  атауы

      Тегі, аты және әкесінің аты

          

Әйтеке би ауданы

1.

Әйке

Алипбаев Нурлан Байдусекович

2.

Кұмкұдық

Алибаев Марат Копжасарович

3.

Үшқатты

Алдабергенова Гульнара Байидильевна

4.

Жамбыл

Бигалиев Кабыл Оилбаевич  

5.

Қарабұтақ

Коргулин Абдимурат Абдилхадирович

6.

Аралтоғай

Сейтова Рахила Рапашовна

7.

Ақкөл

Дуйсенбаев Серик Абдуалиевич

8.

Сұлукөл

Бирлепесов Батырбек Абдинабиевич

9.

Басқұдық

Киялов Ауезхан Байдоллаевич

10.

Ақтасты

Айсауыт Жамбыл  Көпжасарұлы

11.

Қызылжұлдыз

Каржаубаев Ербакыт Жанбырбайұлы

12.

Жабасақ

Жусупов Турганбай  Жаншинович

13.

Қайрақты

Шманов Қайырғали Сағынтайұлы

14.

Сарат

Байдрахманов Кеншилик Мырзалиевич

          

Алға ауданы

15.

Тоқмансай

Жалашев Нурдәулет Коптилеуович

16.

Қарағаш

Кныков Берик Орынбасарович

17.

Маржанбұлак

Кангужин Булатбек Танжарбаевич

18.

Үшқұдық

Жармуханов Мейрамбек Аманович

19.

Бесқоспа

Габбасов Талап Курманович

20.

Қарақобда

Курмансеитов Серикбай

21.

Ильинка

Сарсен Әлия Ізбасарқызы

22.

Қарабұлақ

Бердалин Талгат Даулетович

23.

Сарықобда

Ажигулов Аслан  Кудайбергенович

24.

Қарақұдық

Татеров Мирасбек Тайшыбаевич

25.

Тамды

Еспағамбет Амандық

         

Байғанин  ауданы

26.

Миялы

Мәнібаев Исатай Ауданбайұлы

27.

Жанажол

Конкаев Куанышбек Базарбаевич

28.

Қопа

Байтақ Мүрсін Байтакұлы

29.

Көлтабан

Бітімбай Сүлеймен Масабайұлы

30.

Қызылбұлақ

Жаңабай Жандарбек Тасымұлы

31.

Ащы

Жанин Нұржан  Батесұлы  

32.

Сартоғай

Қарабасов Ертай

         

Ырғыз ауданы

33.

Аманкөл

Баймұханов Абат Қуантқанұлы

34.

Нұра

Төлебай Жолаушыбай Төлебайұлы

35.

Құмтоғай

Әбенов Қасымхан Жоланұлы

36.

Тәуіп

Тілеужанов Камал Сәбитұлы

37.

Жайсаңбай

Байтақов Ғалымбек Қалмағанбетұлы

        

Қарғалы ауданы

38.

Степной

Нуредилова Гульмайра Габдилгазизовна  

39.

Қос Естек

Досмагамбетова Гульжан Батыргалиева

40.

Кемпірсай

Аманжолов Сапарбек Аралбаевич

41.

Велихов

Халиуллина Айнагул  Аманжоловна

42.

Ащылысай

Биманбаев Асылбек Бахиджанович

43.

Желтау

Копаев Рустем Сексенбаевич

          

Қобда  ауданы

44.

Жиренқопа

Кульниязов  Марат  Жалгасович

45.

Өтек

Байтулиев Омрзак  Ирзакович

46.

Бестау

Жаманова Гүлнұр Қуанышқұлқызы

47.

Білтабанова атындағы

Тасмағамбетов Айбек Нурланович

48.

Ақырап

Омаргалиев Талгат Мырзабекович

49.

Беғалы

Утянов Юмағұл Мырзағалиұлы

50.

Жарық

Имангазин Ерлан Маратович

51.

Жанаталап

Курманиязов Берикбай Амантаевич

52.

Құрманов атындағы

Амиргалиев Каиырбек  Жумабекович  

53.

Терісаққан

Клютов Асылбек Куанбаевич

54.

Жарсай

Байгельдинова Роза Тулькибаевна

55.

Сарбұлақ

Утегенов  Есенгали  Байзолович 

56.

Бұлақ

Айдосов Бахыт  Сагидоллаевич

 

Мәртөк ауданы

57.

Құрмансай

Жарманов Ахметкалий Базаргалиулы

58.

Қызылжар

Ахметов Арман Ибраевич

59.

Тәңірберген

Тлеуов Дархан Сагинбаевич

60.

Карашай

Утаралин Куаныш Кудайбергенович

61.

Қаратоғай

Искаков Медет Жумабаевич  

62.

Хазірет

Каукаев Адил Каршигаевич

63.

Жайсан

Есмухамбетов Жандгер Пангереевич

64.

Байнассай

Кошмагамбетов Серик Нурманович

65.

Сарыжар

Ильясова Рысбак Тунгишбаевна

66.

Родниковка

Рапнева Татьяна Владимировна

67.

Аққұдық

Ашимов Нуржан Токтабаевич

68.

Байторысай

Жумабаев Калыбай Тлеубаевич

 

Мұғалжар ауданы

69.

Батпақкөл

Алданиязов Жазықбай Сапуанұлы

70.

Құмсай

Тұғыров Асылбек Болатұлы

71.

Егіндібұлақ

Андакулов Алимжан  Жамиевич

72.

Құмжарған

Үргенішбаев  Рамазан Көбейсінұлы

73.

Қайынды

Ниязова Ильяш Еркінқызы

74.

Жұрын

Абдірзақ Талғар Шамшатұлы

75.

Еңбек

Кабакбаев Баубек Амангалиулы

76.

Ақкемер

Өтемұратов Талғат Орналыұлы

77.

Талдысай

Карабатыров Мырзалы Каирханұлы

78.

Мұғалжар

Дәрімбетов Ғалым Нағметұлы

79.

Ащысай

Ізтұрғанов Манат Төлегенұлы

80.

Қ.Жұбанов  атындағы

Бисенов   Жұматай  Ұбайдуллаұлы

        

Темір ауданы

81.

Қайынды

Мустафин Алкен Нурекешович

82.

Ақсай

Бегимов Еламан Нагашибаевич

83.

Тасқопа

Кожакова Марзия Жаниязовна

84.

Шығырлы

Кадыров Сергали Абдуллаевич

85.

Алтықарасу

Шуиншалин Мади Жаксылыкович

86.

Шұбарши

Усербаев Азамат Маликович

87.

Саркөл

Шалманов Кусаин Улкаевич

88.

Кеңестуы

Туранов Сагынгали  Кошамбетович

         

Ойыл ауданы

  89.

Көптоғай

Амирова Галия Идиятоллаевна

  90.

Қайынды

Оскинбаев Суйендик Толешович

  91.

Сарбие

Оразбаев Берик Бегиманович

  92.

Қараой

Жумангалиев Серик Салыкович

  93.

Саралжын

Тажигалиев Марат  Тлепбергенович

  94.

Ш.Берсиев атындағы

Мубакаров Абат Каратауович

          

Хромтау  ауданы

  95.

Никельтау

Альмуратов Нурлан Болатович

  96.

Тасөткел

Ташенов Кайрат  Кажигалиевич

  97.

Табантал

Калиева Шолпангуль Саматовна

  98.

Ақжар

Дүйсенбин Булатбек Жалгасович

  99.

Аққұдық

Утегенов Умар

100.

Қызылсу

Кульбаев Нуран Мухтарович

101.

Көктау

Бердалин Сисенбай Бисенбаевич

102.

Құдықсай

Изтлеуов Нурлан Салимгереевич

103.

Абай

Жумагалиев Нурлыбек Жумабекович

104.

Қопа

Жалтаев Нұрболат Рахимұлы

105.

Тассай

Абдиров Ербол Амангельдиевич

106.

Бөгетсай

Жаназаров Сердалы Закирович

107.

Коктөбе

Сатмухамбетов Берик Умирсерикович

108.

Дон

Турлыбаев Даурен Койбагарович

 

Шалқар  ауданы

109.

Шалқар

Қалжан Қаржаубай  Айтжанұлы

110.

Жанақоныс

Умбетов Жанболат Толыбаевич  

111.

Шетырғыз

Табынбеков Жалғас Сағитжанұлы

112.

Тоғыз

Жаканов Абдуали Жаканович

113.

Қауылжар

Мусин Жаңабай Ақмырзаұлы

114.

Бозой

Шамбалаев Жарылгасын Талмирзаевич

115.

Есет Котібарұлы

Муратов Ануарбек Акмурзаевич

116.

Кішімқұм

Казбеков Курышбек Нагыметович

117.

Мөнке би

Бос орын

118.

Айшуақ

Саттыков Алиби Амитович

119.

Ақтоғай

Құрмаш Ерік Жұмаұлы

120.

Біршоғыр

Бисенбин  Мереке  Усербаевич

                       

Құқықтық түсіндіру және халыққа заңгерлік қызмет көрсету бөлімі